• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Regulamin serwisu

REGULAMIN SERWISU GWARANCYJNEGO I POGWARANCYJNEGO

Każdy ZLECENIODAWCA korzystający z usług SERWISU jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym REGULAMINEM. ZLECENIODAWCA dokonując zgłoszenia serwisowego dobrowolnie akceptuje niniejszy REGULAMIN.

SERWIS komunikuje się ze ZLECENIODAWCĄ telefonicznie, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na dane (tj. numer telefonu, adres poczty elektronicznej) przekazane w mailu: kontakt@omade.pl.

ZLECENIODAWCA może przekazać Produkt do SERWISU w ramach gwarancji oraz obsługi odpłatnej.

Zlecenia w ramach gwarancji wymagają dołączenia dokumentów (karta gwarancyjna, paragon). Zleceniodawca zostanie obciążony kosztami zgodnie z cennikiem jeżeli nie dołączy wymaganych dokumentów.

Serwis Dostawkadowozka dokonuje przyjęć zgłoszeń serwisowych artykułów Easy X Rider przez sklep, hurtownie lub bezpośrednio od osób fizycznych poprzez e-mail: kontakt@omade.pl. 

Po złożeniu zlecenia serwisowego za pomocą e-mail nasz serwisant zapoznaje się z nim i po weryfikacji kontaktuje się z klientem celem ustalenia dalszych losów reklamowanego produktu. Dokonuje wstępnej analizy problemu, podejmuje decyzję dotyczącą ewentualnej wysyłki na serwis. Pracownik Serwisu kontaktuje się z klientem w możliwie najszybszym terminie.

Czas wykonania USŁUGI SERWISOWEJ (z wyłączeniem napraw gwarancyjnych) w uzasadnionych przypadkach (brak części zamiennych lub trudności z ich sprowadzeniem, usterki wymagające podjęcia specjalnych procedur diagnostycznych, itp.) może ulec wydłużeniu.

Po dokonaniu ekspertyzy merytorycznej oraz stwierdzeniu rodzaju usterki SERWIS informuje ZLECENIODAWCĘ o rodzaju naprawy.

1.Usługa bezpłatna

Bezpłatna Usługa realizowana jest, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na podstawie warunków udostępnionych przez producenta oraz gwarancji. W przypadku zaistnienia sytuacji, na którą Serwis nie ma wpływu, termin ten może ulec wydłużeniu.

2.Usługa odpłatna

W przypadku stwierdzenia dodatkowych opłat związanych z usługą serwisową KLIENT jest zobowiązany do wyrażenia zgody na cenę USŁUGI SERWISOWEJ i ewentualnych kosztach transportu.

Gwarancja nie obejmuje:

a)  uszkodzeń mechanicznych i termicznych powstałych na skutek użytkowania produktu po jego wydaniu (np. zarysowania, uszkodzona tapicerka);
b) zniszczenia tkanin spowodowanych długotrwałym działaniem promieni słonecznych (płowienie);
c)  uszkodzeń wynikłych z niewłaściwej obsługi przez Użytkownika;
d)  zgubionych części;
e) uszkodzeń powstałych na skutek zdarzeń losowych lub klęsk żywiołowych; f)  uszkodzeń powstałych w wyniku stosowania nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych;
g) zużycia kół / łożysk wynikających z ich eksploatacji
h) kosztów wymiany wyżej wymienionych elementów. Elementy wynikające z wymienionych z punktów powyższych, są płatne według cen wynikających z aktualnego cennika Gwaranta.

Dostarczenie towaru:

Towar należy dostarczyć na adres siedziby SERWISU. W przypadku usługi naprawy gwarancyjnej Dostawkadowozka pokrywa koszty dostarczenia produktu do i po naprawie. Serwisant wysyła etykietę do samodzielnego wydrukowania i naklejenia na paczkę po uprzednim uzgodnieniu z Klientem dogodnego terminu odbioru przez firmę kurierską dla niego. Dostawkadowozka zastrzega sobie jednakże prawo odmowy przyjęcia przesyłki na swój koszt w przypadku dostarczenia jej w inny sposób niż wg. instrukcji z maila. W przypadku usługi naprawy pogwarancyjnej koszt dostarczenia produktu do punktu serwisowego Dostawkadowozka oraz przesyłki po naprawie ponosi Zgłaszający. 

Produkty do reklamacji przyjmowane są wyłącznie czyste i w kartonowym opakowaniu (oryginalnym lub zastępczym) odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. Ryzyko uszkodzenia produktu w czasie transportu do SERWISU ponosi KLIENT.

Zwrot towaru:

Po wykonaniu usługi produkt jest odsyłany do ZLECENIODAWCY przez firmę kurierską.

Po wykonaniu USŁUGI SERWISOWEJ ZLECENIODAWCA informowany jest przez firmę kurierską o planowanym doręczeniu paczki.

W przypadku ewentualnych kosztów opłata jest uiszczana pobraniowo u kuriera dostarczającego towar.

W przypadku podejrzenia uszkodzenia przesyłki w czasie transportu, KLIENT jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania w obecności KURIERA. Po zauważeniu jakiegokolwiek uszkodzenia opakowania należy rozpakować przesyłkę w obecności KURIERA i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości przesyłki sporządzić wraz z KURIEREM protokół szkodowy.

Ochrona danych osobowych:

Korzystając z USŁUG SERWISOWYCH KLIENT wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez SERWIS danych osobowych podanych przez KLIENTA w e-mail. Wprowadzając lub podając dane, KLIENT oświadcza, że podane przez niego dane osobowe są danymi KLIENTA.

Podanie danych osobowych przez KLIENTA jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przechowywanie i przetwarzanie przez SERWIS danych osobowych KLIENTA może uniemożliwiać świadczenie usług przez SERWIS.

Administratorem danych osobowych jest Omade Iga Montwiłł, ul. Polinezyjska 4 lokal przy klatce nr 2, 02-777 Warszawa, NIP: 9532487852, REGON: 386626329

SERWIS przechowuje i przetwarza dane osobowe KLIENTA w celu dokonania naprawy oraz w celu odesłania towaru po naprawie.

KLIENT ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl