• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Poradnik dla Klienta

Konserwacja dostawki Easy X Rider

Wielu nieoczekiwanym sytuacjom związanych z codzienną eksploatacją dostawki można zapobiec w przypadku jej prawidłowej konserwacji. Szczegóły konserwacji znajdziecie Państwo w instrukcji dołączonej do każdej dostawki. Idealnym przykładem dbałości o właściwy stan techniczny, który bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jest samochód. Nasza prośba do Państwa brzmi: potraktujcie dostawkę jak auto, które ma na celu podnieść Państwa i dziecka komfort podróżowania i pomóc w załatwieniu codziennych spraw. W tym miejscu znajdziecie Państwo klika przydatnych informacji i porad jak utrzymać dostawkę w jak najlepszym stanie wizualnym i technicznym.

Konserwacja kół

Jednym z najważniejszych punktów utrzymania dostawki Easy X Rider w stanie idealnym jest jej właściwa okresowa konserwacja kół. Od czasu do czasu czyść koła ciepłą wodą z mydłem. Możesz również łożyska kół spryskiwać popularnym preparatem WD40.

Czyszczenie tapicerki

Materiały tekstylne można prać w pralce do 30 C, ręcznie lub przemywać wilgotną szmatką.

Ważna informacja

Przed pierwszy wspólnym spacerem z dostawkę Easy X Rider prosimy uprzejmie o zapoznanie się dokładnie z instrukcją obsługi oraz stosowania się do informacji w niej zawartych, ponieważ ma to ogromny wpływ na komfortowe jej używanie oraz eksploatację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl