O nas

Kim jesteśmy

Oficjalny dystrybutor w Polsce: uniwersalnych dostawek do wózka Easy X Rider 2w1 (siedzisko+platforma), szwedzkich śpiworków marki B.O.Z.Z, amerykańskich sensorycznych gryzaków i grzechotek OgoBolli i przypinek Lil’ Sidekick.

Potrzeba matką wynalazku

Dostawka do wózka to marka, która zrodziła się z potrzeby serca. To marka, którą stworzyli rodzice, poszukujący innowacyjnych i uniwersalnych rozwiązań. To marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby ich dzieci. Każdy produkt, który znajduje się w naszej ofercie, był testowany przez nas samych i nasze dzieci. To produkty, które pokochaliśmy wszyscy.

W roku 2016 moja ciężarna wówczas żona przekopała „polskie internety” w poszukiwaniu siedzącej dostawki, ponieważ chciała aby nasza starsza córka mogła odpocząć siedząc podczas długich spacerów, które uwielbiamy. Niestety nie znalazła takiego produktu. Poprosiła mieszkającego w Szwecji mojego tatę o pomoc. To on przywiózł nam, a właściwie córce dostawkę - Easy X Rider, która nie tylko stała się naszym rodzinnym hitem, ale i przechodniów, którzy pokazywali ją palcami bądź pytali wprost gdzie dostawkę zakupiliśmy. Z tej potrzeby, powstał pomysł na sprzedaż dostawek Easy X Rider w Polsce, jak i ciepłych śpiworków marki B.O.Z.Z. i poduszek podwyższających - pomysłu mojej żony. Po narodzinach naszej młodszej córki natknęliśmy się na sensoryczne gryzaki Ogobolli oraz zawieszki Lil' Sidekick, w których zakochała się nie tylko młodsza córka, ale też cała nasza rodzina.

 

inowacyjne produkty

Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym sklepie są produktami, bez których my rodzice dwójki małych dzieci nie wyobrażamy sobie życia i które nie raz “ratowały nam życie”.

- Uniwersalna dostawka do wózka Easy X Rider to seria produktów stworzona dla rodziców dzieci z małą różnicą wieku. To rozwiązanie, które ułatwi każdemu spacery z dwójką maluszków, załatwienie codziennych spraw czy wyjście do lekarza. Dzieci i ich rodzice na całym świecie, pokochały dostawki Easy X Rider. To produkty uniwersalne, pasujące do każdego wózka, wyposażone w trzypunktowy pas bezpieczeństwa, świecące amortyzowane kółka, a nawet obrotową kierownice!

- Sensoryczne gryzaki i grzechotki to produkty stworzone dla maluszków. Można je dać od razu po narodzinach. Są lekkie, przyjemne w dotyku i dzięki swojej ażurowej konstrukcji z dużymi otworami są idealne do nauki chwytu. Kiedy będą pojawiać się pierwsze ząbki, mogą służyć jako gryzak. Gryzak można włożyć do lodówki, co przyniesie maluszkowi ulgę w pełnym stadium ząbkowania.

- Wkładki z wełny jagnięcej to produkt niezwykle popularny w krajach skandynawskich oraz w Niemczech. Wkładki wbrew pozorom możemy używać w każdą pogodę, ponieważ właściwością wełny jagnięcej jest termoregulacja. Wkładki te pasują do gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego.

- Śpiworki marki B.O.Z.Z to produkty idealne na zimę. Zostały zaprojektowane w Szwecji, tak aby chronić przed zimnem każdego maluszka. Są uszyte z wodo-, wiatro-, śniego- odpornego nylonu, w środku wyłożone ciepłym polarkiem lub wełną jagnięcą. Pasują do każdego modelu wózka oraz fotelika samochodowego.

- Zawieszki Lil' Sidekick to produkty ułatwiające nam, rodzicom życie. Zawieszka została zaprojektowana tak, aby zapiąć nią dosłownie wszystko: kredkę, ulubioną przytulankę, kubeczek czy łyżeczkę. Co ważne, przypniemy ją do wszystkiego: pałąka wózka, nosidła, chusty czy fotelika samochodowego.

nagrody i wyróżnienia

W 2020 roku dostawka Easy X Rider otrzymała nagrodę główną w konkursie Dziecięca Marka Roku 2020
- W 2019 roku dostawka Easy X Rider oraz sensoryczne gryzaki Ogobolli otrzymały nagrodę główną w XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

- W lutym 2019 roku sensoryczne gryzaki Ogobolli otrzymały również nominację w kategorii zabawka 0-3 na Międzynarodowych Targach Kids' Time w Kielcach.

- W 2012 roku dostawka Easy X Rider otrzymała prestiżową nagrodę w konkursie Top Choince Award.

nagrody

co nas wyróżnia

Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, to produkty które sami używamy. To produkty bezpieczne, posiadające certyfikaty min. Intertek, CE czy EN 71, innowacyjne, uniwersalne i stworzone z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Świadczymy profesjonalne doradztwo w wyborze idealnego modelu dostawki Easy X Rider. Prowadzimy serwis i naprawę pogwarancyjną. Sami tworzymy i projektujemy akcesoria do dostawek Easy X Rider, dbając o każdy ich szczegół. Wszystkie wysyłki realizujemy ekspresowo, a każdy nasz produkt jest wyjątkowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl