Nasze marki

Easy X Rider

Easy X Rider Easy X Rider to szwedzka marka uniwersalnych dostawek do wózków. Istnieje na rynku skandynawskim od ponad 10 lat. W Polsce cieszy się ogromną popularnością od 2017 r. Uniwersalne dostawki Easy X Rider to dostawka 2w1 może być dostawką siedzącą, jak i stojącą. Dzięki uniwersalnym adapterom występujących w dwóch rodzajach: sztywnym (hakowym) oraz teleskopowych, pasuje do wszystkich modeli wózków. Dostawka umożliwia jazdę w pozycji siedzącej lub stojące, dzięki możliwości demontażu siedziska. Składa się z wygodnego siedziska z 3 punktowymi pasami, szarej lub wodoodpornej miękkiej poduszki, z antypoślizgowej platformy,świecących amortyzowanych kółek oraz paska, dzięki któremu możemy podnieść całość. Przeznaczona dla dzieci od 15 miesiąca życia i ważących maksymalnie 25 kg. Marka Easy X Rider proponuje 5 
modeli dostawek 2w1 siedzących, jak i modele dostawek stojących. Zdobywca prestiżowych nagród: Dziecięca Marka Roku 2020, Kids Trade Show Awards 2019, XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku, Top Choice Creative Child Magazine 2012.

Ogobolli

Ogobolli to marka, która przyjechała do Polski prosto z Stanów Zjednoczonych, a jej topowym produktem jest sensoryczny gryzak Ogobolli, który stał się już hitem nie tylko w USA, ale i w Danii, a także w Polsce. Ogobolli to piłka, która powinna być pierwszą zabawką każdego maluszka: uczy chwytu, pracy oko-ręka, stymuluje sensorycznie, pomaga ukoić swędzące dziąsełka podczas ząbkowania, a przede wszystkim jest świetną zabawką. Sensoryczny gryzak Ogobolli został zaprojektowany i opatentowany w USA. ZWYCIĘZCA: w XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Zabawa oraz nominowany w kategorii Zabawka 0-3 podczas Międzynarodowych Targach Kids' Time w Kielcach.

B.O.Z.Z

To skandynawska marka produkująca: śpiworki, mufki i wkładki z wełny jagnięcej oraz śpiworki oraz mufki z polaru. Numer 2 na szwedzkim rynku pod względem popularności. Akcesoria B.O.Z.Z to produkty, które spełnią oczekiwania każdego najbardziej wymagającego rodzica. Są praktyczne, wykonane elegancko, a przede wszystkim ciepłe i dostosowujące się do warunków atmosferycznych.

Lil' Sidekick

To marka, która powstała w Stanach Zjednoczonych i jej produkty również produkowane są w USA. Założycielką i pomysłodawczynią jej, jest mama dwóch chłopców - Amy. Wszystkie produkty stworzyła z myślą o swoich dzieciach i z pomysłem jak ułatwić sobie życie. Zawieszki tej marki to produkt, który podbije serce każdego rodzica, a przede wszystkim je ułatwi. Lil' Sidekick to produkt prosty w użyciu, a jakże wszechstronny. Przypniemy go do wszystkiego i zawiesimy nim wszystko od kredki po kubek na picie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl