Nagrody i wyróżnienia

Od samego początku dostawkadowozka.pl byliśmy my i nasze produkty, które sami znajdywaliśmy i testowaliśmy rodzinnie. Wiedzieliśmy, że są to produkty dobre zarówno dla naszych pociech i ułatwiające życie nam - rodzicom, także spodziewaliśmy się że ludzie prędzej czy później je docenią. Nie pracujemy dla nagród, ale cieszą nas każde słowa uznania klientów i każda branżowa nagroda. Cieszymy się z każdej nawet najmniejszej pochwały, bo to właśnie one motywują nas do pracy jeszcze bardziej.

firma godna zaufania

W 2019 i 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Firmy Godnej Zaufania. Jest to dla nas bardzo ważny certyfikat, ponieważ pokazuje jak prężnie i solidnie działamy, a nasi Klienci obdarzają nas i nasze produkty pełnym zaufaniem.

DOSTAWKA EASY X RIDER

Dziecięca Marka Roku 2020 to o ogólnopolski projekt w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania stworzone z myślą o dzieciach. Ambasadorami Dziecięcej Marki Roku są: Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Glinka, Ewa Mrozowska oraz Otylia Jędrzejczak.

Konkurs Świat Przyjazny dziecku został zorganizowany po raz XVII przez Komitet Ochrony Paw Dziecka. W kapitule konkursu zasiadali sami wybitni specjaliści i autorytety: psycholodzy, pedagodzy, artyści, dziennikarze,ludzie filmu, teatru i literatury. Nasz bestsellerowy produkt otrzymał nagrodę główną w kategorii Dom. To dla nas ogromne wyróżnienie i radość.

Konkurs Kids Trade Show Awards to nagroda przyznana przez publiczność dla całej marki Easy X Rider. To bardzo duże wyróżnienie, bo głosowali na nas nasi Klienci.

Top Choince Award to prestiżowy konkurs znany na całym świecie. W 2012 r. kultowa dostawka Easy X Rider otrzymała w tym konkursie Nagrodę.

nagrody

 

SENSORYCZNY GRYZAK OGOBOLLI

Z radością informujemy, że XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka sensoryczne gryzaki Ogobolli otrzymały nagrodę główną w kategorii Zabawa. Znani artyści, psycholodzy, pedagodzy i dziennikarze przetestowali różne produkty i najbardziej docenili nasz produkt!

Podczas Międzynarodowych Targów Kids' Time 2019 w Kielcach, gryzaki Ogobolli zostały wyróżnione z pośród wielu produktów w kategorii Zabawka 0-3 w konkursie Kids' Time Star. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że przegrały w tej kategorii 1 głosem, uzyskując (wg nas) aż nominację.

Konkurs Kids Trade Show Awards to nagroda przyznana przez publiczność w kategorii Najlepsza Zabawka 2019 r. To bardzo duże wyróżnienie, bo głosowali na nas nasi Klienci, którzy tak niezwykle docenili Sensoryczne gryzaki Ogobolli.

nagrody_gryzak

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl