Formy płatności

Dotpay - pozwalamy na dokonanie szybkiego przelewu za pośrednictwem systemu płatności Dotpay, jednej z największych w Polsce platform do płatności online.

Raty w Dotpay - system dotpay umożliwia zakup na raty od kwoty powyżej 300 zł.

Płatności Shoper: system ten umożliwia tzw. przelew natychmiastowy (tzw. pay-by-link), kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest AutoPay S.A. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

PayPal - umożliwiamy na dokonanie szybkiego przelewu za pośrednictwem systemu płatności PayPal oraz za pomocą karty kredytowej, platformy cieszącej się zaufaniem ludzi na całym świecie.

Przelewy24 - szybkie, wygodne i bezpieczne płatności.

Karta kredytowa - przyjmujemy płatności kartami kredytowymi Visa oraz MasterCard

Pobranie - dajemy możliwość zapłaty przy odbiorze gotówką u kuriera lub kartą w paczkomacie InPost.

Przelew na konto - akceptujemy przelewy krajowe na nasze konto w mBanku nr. konta: 59 1140 2004 0000 3702 8429 5676 lub przelewy zagraniczne EURO na nasze konto walutowe w mBanku nr konta: PL08 1140 2004 0000 3112 2105 8577 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK Tytuł przelewu powinien zawsze zawierać numer zamówienia. Na przelew za zamówienie czekamy 2 dni robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl