• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Spotkaj się z nami na targach Trends 4 Kids!

Spotkaj się z nami na targach Trends 4 Kids!

Targi Trends 4 Kids to kolejne nasze ulubione wydarzenie, na którym nie wyobrażamy sobie nie być. Jest to druga edycja targów w Warszawie i mamy nadzieję, że również będzie tak udana, jak poprzednia. 


Trends 4 Kids to targi dedykowane: rodzicom oczekującym dziecka i rodzicom z dziećmi w wieku 0-9 lat, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie. Targi te odbywają się w unikalnych i nowoczesnych obiektach takich jak Centrum Praskie Koneser.

Czy wiesz, że... Koneser jako rektyfikacja warszawska była motorem do rozwoju przemysłowego Pragi. Ceglaną fabrykę Konesera zbudowano w 1897 roku. Po I wojnie światowej działała tu fabryka wódki, Mennica Państwowa oraz skarbiec, w którym przechowywano kosztowności oferowane przez ludzi dla wsparcia Narodowego Funduszu Obrony. Po wojnie Koneser był jednym z największych producentów wódki – głównym produktem eksportowym i własną walutą w komunistycznej Polsce. Zakłady nie przetrwały próby czasu. Po demokratycznych przemianach zaczęły stopniowo upadać. Ostatecznie, w 2007 roku, zakład zamknięto. Wtedy już pojawił się pomysł Centrum Praskiego Koneser, w którym znajdują się restauracje, ekskluzywne butiki, nowoczesne biura i fantastyczne wydarzenia min. targi Trends 4 Kids.

Centrum Praskie Koneser

W tej edycji targów oczywiście nie może nas zabraknąć! Znajdziecie nas Państwo na stanowisku: 62. Jak zawsze przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne rabaty: na dostawki Easy X Rider, śpiworki i wkładki marki B.O.Z.Z oraz sensoryczne gryzaki i grzechotki Ogobolli. Mamy również niespodziankę: to właśnie tego dnia odbędzie się premiera naszego NOWEGO produktu! Jeśli jesteście ciekawi co to, to koniecznie wpadnijcie na to wydarzenie!

P.S. Już nie długo na naszym profilu na FB będzie można wygrać bilety na targi Trends 4 Kids. Koniecznie nas obserwujcie: https://www.facebook.com/dostawkadowozka/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl