• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Przedłużka do rączki wózka

Przedłużka do rączki wózka

Jak wygodnie prowadzić wózek z dostawką Easy X Rider? 

Na rynku polskim są dostępne wózki dziecięce 3w1 (gondola, spacerówka i fotelik samochodowy), 2w1 (gondola plus spacerówka), spacerówki i tzw. parasolki. Wózki te nie tylko różnią się marką, designem, dostępnymi akcesorami ale też budową. Podczas wyboru pierwszego wózka kierujemy się wygodą oraz designem. Przy wyborze dostawki Easy X Rider przeważnie wygodą i praktycznością tego gadżetu. 

Przedłużka do rączki wózka czyli nasz sposób na wygodę!

Różne marki wózków mają rączki dłuższe lub krótsze. W wypadku rączek tzw. teleskopowych, dzięki której możemy sami regulować odstęp między rodzicem a wózkiem, pchanie wózka z dostawką jest dość wygodne. Dzięki teleskopowej rączce w większości przypadków można komfortowo iść za wózkiem z dostawką. Są rodzice, którzy wybierają chodzenie obok wózka, prowadząc wózek jedną ręką, dzięki czemu mogą rozmawiać wygodnie z starszym dzieckiem. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ nasz produkt Easy X Rider jest niezwykle zwrotny i skrętny. Problem prowadzenia wózka z podpiętą dostawką, jest w wypadku wózków, gdzie rączka jest bardzo krótka. Są to wózki z rączką, którą można opuszczać góra - dół oraz z uchwytami na dłonie. Do tych modeli wózków proponujemy zakup przedłużki do rączki wózka, którą znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Jak działa przedłużka do rączki wózka?

Przedłużająca rączka do wózka podniesie komfort spacerów z dostawką Easy X Rider. Przedłuża ona odstęp między wózkiem i dostawką dla rodzica. Dzięki adapterom zaciskowym pasuje do każdego typu rączki wózka, zarówno tradycyjnej jaki i tej z uchwytami na dłonie. Przedłuża odstęp między wózkiem i dostawką o ok. 15 cm. Rączka przedłużki pokryta jest miękką czarną pianką, która jest przyjemna w dotyku. Przedłużka składa się z dwóch adapterów zaciskowych oraz dwóch części rączki. Pierwsza służy do trzymania ją ręką, a druga do oparcia sobie jej wygodnie na ręce, dzięki czemu ciężar pchania (słodki ciężar Waszych pociech) rozkłada się równomiernie i nie obciąża fizyczne rodzica.

*Prawidłowy montaż przedłużki do rączki wózka przedstawiony jest na zdjęciu zamieszczonym w tym artykule.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl