Która dostawka pasuje do mojego wózka? Czy lepsza jest dwukołowa czy czterokołowa?
Która dostawka pasuje do mojego wózka? Czy lepsza jest dwukołowa czy czterokołowa?

Która dostawka pasuje do mojego wózka?

Często otrzymujemy od Państwa takie zapytania jak: Czy lepsza jest dwukołowa czy czterokołowa? Czy polecamy z prostą rączką czy też z obrotową kierownicą?

Wszystko zależy od posiadanego wózka, a dokładnie od budowy jego stelaża. Jeśli wózek posiada belkę z stopką hamulcową wówczas najlepszym wyborem będzie model dostawki Easy X Rider v1. Przystawkę tą montuje się za pomocą haków na belce hamulcowej. Model tej dostawki siedzącej do wózka jest modelem dwu kołowym, ponieważ posiada tzw. stelaż sztywny, nie potrzebuje większej ilości kół. Dzięki temu zastosowaniu poradzi sobie świetnie na każdej powierzchni.

Easy X Rider v1
Easy X Rider v1

 

W wypadków wózków, które nie posiadają belki hamulcowej lub belka ta opada po wrzuceniu hamulca, doskonale sprawdzą się dostawki z stelażem teleskopowym.  Dostawki do wózków dziecięcych montuje się na pionowych belkach idących od tylnych kół wózka za pomocą zaciskowych paskowych adapterów. Dostawka do wózka z siodełkiem z teleskopowym stelażem występuje w wersji dwukołowej oraz czterokołowej. Zatem która wybrać? Jeśli stelaż wózka posiada okrągłe belki to wystarczy uniwersalna dostawka do wózka Easy X Rider v2.

Easy X Rider v2
Easy X Rider v2

Jeśli wózek posiada spłaszczone belki stelaża, albo chcecie pokonywać zróżnicowane pod względem terenu trasy wówczas zalecamy zakup modelu czterokołowego, który w wypadku stelaża teleskopowego potrzebuje w tym wypadku czterech kół, aby być bardzo stabilny. Dostawka siedząca do wózka czterokołowa występuje również z prostą rączką i jest nią mode Easy X Rider v4 lub z obrotową kierownicą i jest to model dostawki do wózka z kierownicą Easy X Rider v5. Dostawka do spacerówki tzw. parasolki również powinna być czterokołowa.

Easy X Rider v5
Easy X Rider v5

Dostawka do wózka uniwersalna lepsza z kierownicą czy prostą rączką?

Tak naprawdę wszystko zależy od upodobań Waszego dziecka. Dostawka do wózka z kierownicą na pewno sprawdzi się dla małych miłośników motoryzacji, a dostawka z prostą rączką dla dzieci które w spacerówce lubiły trzymać się pałąka wózka.

Dostawka z kierownicą dostawka z prostą rączką

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl