• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Dostawka stojąca czy dostawka siedząca?

Dostawka stojąca czy dostawka siedząca?

Dostawka stojąca czy dostawka siedząca?

Przed takim wyborem codziennie staje wielu rodziców maluchów z małą różnicą wieku. Początki podwójnego macierzyństwa to niezwykle wyzwanie dla rodziców, a wizja spacerów z noworodkiem i już biegającym starszym brzdącem może być lekko przerażająca. Dlatego warto dobrze zastanowić się przed wyborem dostawki.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo dostawki siedzące zarówno 2w1 (platforma + siedzisko), jak i dostawki stojące. Co lepsze?

Dla osób, które lubią "mieć wszystko" oczywiście zalecamy zakup dostawki 2w1 (platforma + siedzisko). Kiedy dziecko potrzebuje usiąść, ponieważ się zmęczyło lub zwyczajnie jest zazdrosne o nowo narodzone rodzeństwo, ma przy swoim "starym" wózku wygodne siedzisko, a kiedy postanowi, że jest na tyle duże, że woli podróżować na stojąco, wystarczy po prostu zdemontować siedzisko. Wg nas jest to najbardziej komfortowa opcja zarówno dla dziecka jak i Rodzica.

Przypisy: Zdjęcia zaczerpnięte z bloga: https://barnvagnsinspo.se/2017/12/02/easy-rider-stabrada-x-med-sits/

Dostawka Easy X Rider i jej przeznaczenie

Dostawka Easy X Rider przeznaczona jest dla dzieci już od 15 miesiąca życia (wiemy, że w dostawce podróżują i młodsze dzieci) dla takiego maluszka najbardziej komfortową formą podróży będzie dostawka siedząca, ponieważ dość niedawno maluszek nauczył się chodzić i ciągle zdobywa nowe umiejętności w motoryce dużej. Prawdopodobnie także, tak malutkie dziecko nie będzie miało ani siły ani ochoty stać samodzielnie na platformie. Dla dziecka poniżej 2,5 lat zalecamy zatem dostawkę Easy siedzącą, która zapewni komfort i zarazem bezpieczeństwo Twojej starszej pociechy.

Dostawka stojąca dla starszych dzieci! - Czy to dobry pomysł?

Dla dziecka powyżej 2,5 lat, które jest już dzieckiem bardzo rozwiniętym ruchowo, a przede wszystkim bardziej świadomym swojego ciała i wiedzącego doskonale czego chce (2-4 latki są w tym genialne;) spokojnie możemy zakupić platformę stojącą, o ile oczywiście dziecko samo ten wybór zaakceptuje. Dostawka Easy X Rider jest przeznaczona dla dzieci ważących do 25 kg, więc
na takiej platformie spokojnie Twój starszak pojeździ długo.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl