Dostawka do wózka – czy warto kupić?
Dostawka do wózka – czy warto kupić?

Narodziny dzieci z małą różnicą wieku są dla rodziców niemałym wyzwaniem. Sporą zagwozdką w przypadku dzieci rok po roku jest jak wyjść z nimi na spacer? Starsze dziecko jest jeszcze za małe, by poruszać się pieszo na dłuższych dystansach, a maluszek potrzebuje gondoli.

Czy warto kupić w takim wypadku dostawkę Easy X Rider?

Zdecydowanie tak! Dostawka jest zdecydowanie tańszym produktem od podwójnego wózka. Dostawki do wózków dziecięcych są lekkie, zwrotne i kompatybilne niemal z każdym wózkiem. Dostawka przeznaczona jest dla dzieci od 15 miesiąca życia i ważących maksymalnie 25 kg. Easy X Rider to dostawka zarówno umożliwiająca dziecku podróż siedząc jak i w późniejszym etapie stojąc. Nasze dostawki do wózka posiadają trzy punktowy pas bezpieczeństwa, wysokie wygodne siedzisko wyposażone w mięciutką i podnoszącą komfort podróży poduszkę. Easy X Rider posiada amortyzowane, świecące koła, które nie tylko są atrakcją dla starszaka ale również ponoszą bezpieczeństwo po zapadnięciu zmroku. Dostawka do wózka może mieć przy siedzisku prostą rączkę lub dla małych fanów motoryzacji obrotową kierownice. Dostawka do wózka z siodełkiem posiada antypoślizgową platformę, dzięki czemu dziecko, które zdecyduje się na podróż na stojąco, po zdemontowaniu siedziska, będzie mogło wygodnie i bezpiecznie stać.

Dostawka do wózka i jej zalety w praktyce!

budowa dostawki Easy X Rider

Dostawka zamontowana przy wózku daje zdecydowanie większy komfort prowadzenia. Dzięki swojej zwrotności, mniejszej wadze oraz małym gabarytom pozwala na spacery zarówno po wąskich uliczkach, jak i pomiędzy regałami w sklepie w czasie zakupów. Easy X Rider bez problemu sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych i może jeździć po każdej nawierzchni.

Easy X Rider

Mamy nadzieję, iż ten artykuł rozwiał Państwa wątpliwości, czy warto zakupić dostawkę Easy X Rider. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl