• Darmowa dostawa od 650 zł
  • 2 lata gwarancji
  • Dostawa nawet tego samego dnia
  • Płatność w ratach
  • kontakt@omade.pl

Dostawka Easy X Rider pokona: śnieg, nierówne chodniki, wertepy i wysokie krawężniki.

Dostawka Easy X Rider pokona: śnieg, nierówne chodniki, wertepy i wysokie krawężniki.

Dostawka Easy X Rider w zimie!

Bardzo często pytacie nas czy dostawka Easy X Rider pokona: śnieg, nierówne chodniki, wertepy i wysokie krawężniki. Nasza odpowiedź to: TAK!

Uniwersalna dostawka Easy X Rider to produkt skandynawski. W Szwecji sprzedawany jest od ponad 10 lat. Wielokrotnie przez ten czas modele dostawek Easy X Rider zmieniały się wizualnie i były dopracowywane tak, aby nam rodzicom ułatwić życie. Kiedyś dostawka Easy X Rider miało niskie i płytkie siedzisko, jeden rodzaj adapterów, dwu punktowy pas bezpieczeństwa a fotelik nie posiadał poduszki, a jego uchwyt był prosty. Z czasem to się zmieniło: przybyło adapterów, rodzajów mocowań, siedzisko stało się wyższe, pojawił się  trzypunktowy pasa bezpieczeństwa, fotelik zyskał poduszkę a uchwyt został pochylony.

Jak w praktyce Easy X Rider radzi sobie z nierównościami?

Dostawka Easy X Rider ma kauczukowe amortyzowane kółka, dzięki czemu pokonuje bez przeszkód każdy rodzaj nawierzchni. Zarówno tej wyboistej, jaki mokrej czy pokrytej śniegiem. Amortyzowane koła amortyzują wstrząsy i dobrze radzą sobie na nierównościach, a co za tym idzie dbają o kręgosłup Twojego dziecka. Koła platformy Easy X Rider wykonane są z kauczuku, dzięki czemu są trwałe i odporne na zmianę temperatur czy wilgoć. Koła te, mają wbudowane diody LED, które świecą po wprowadzeniu kół w ruch. Tzn, że ich podświetlenie nie wymaga żadnych baterii - za wszystko odpowiedzialna jest energia elektromagnetyczna, generowana podczas obrotu kół.

Poznaj Easy X Rider w praktyce!

Zobacz jak dostawka Easy X Rider radzi sobie zimą Klik: obejrzyj film

Dostawka Easy X Rider pokonuje bez problemu każdy krawężnik. Jeśli krawężnik jest niski i nie wymaga podbicia wózka, możecie po prostu po nim przejechać. Jeśli krawężnik jest wysoki, dostawkę należy lekko unieść wraz z siedzącym dzieckiem za otwór znajdujący się w siedzisku.

Zobacz jak Easy X Rider radzi sobie z krawężnikiem: Klik: obejrzyj film

Dostawka Easy X Rider to produkt spełniający w 100% swoje zadanie o każdej porze roku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl