baner2.jpg

Gdy nadchodzi zima, wcale nie musisz rezygnować z spacerów z wózkiem

Przygotuj się do sezonu zimowego, z śpiworkami marki B.O.Z.Z. Twój maluch nie będzie marzł. Marka B.O.Z.Z. oferuje kilka rodzajów śpiworków i akcesoriów do wózka: polarowe śpiworki i mufki; śpiworki i mufki z futrzaną wyściółką ze wełny jagnięcej, wykonane z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu; ergonomiczne śpiworki oraz śpiworki z wypełnieniem kaczego puchu. Oferowane przez nas śpiworki pasują praktycznie do wszystkich spacerówek i wózków dostępnych na rynku. Wszystkie modele śpiworków występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

baner2-1.jpg

Luksusowy śpiworek do gondoli i fotelika samochodowego z futrzaną wyściółką z wełny jagnięcej skandynawskiej firmy B.O.Z.Z Wykonany z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu, zapewnia odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Śpiworek jest wyłożony najwyższej jakości jagnięcą wełną z Nowej Zelandii (Lambswool - wełna owcza z pierwszego strzyżenia młodej owcy. Jest niesłychanie miękka i ma wiele zastosowań.). Pięć otworów montażowych pozwala dopasować go do każdego typu fotelika. Kształt śpiworka pozwala dziecku na swobodny ruch nóżkami. Śpiworek dostępny jest w wersji z wełną z długim jak i krótkim włosiem. Nasza wysokiej klasy markowa wełna jagnięca jest w 100% bez chromu, posiada również Certyfikat OEKO TEX.  Wygodny w czyszczeniu, można prać w pralce na programie wełna w specjalnym płynie do wełny w 30 C.

Długość: 72 cm, szerokość: 40 cm


 

Luksusowy śpiworek z futrzaną wyściółką z wełny jagnięcej skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. Wykonany z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu, zapewnia odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Śpiworek jest wyłożony najwyższej jakości jagnięcą wełną z Nowej Zelandii (Lambswool - wełna owcza z pierwszego strzyżenia młodej owcy. Jest niesłychanie miękka i ma wiele zastosowań.). Pięć otworów montażowych pozwala dopasować go do każdego typu wózka. Antypoślizgowy materiał z tyłu zapobiega ześlizgnięciu się śpiworka z siedzenia spacerówki. Śpiworek dostępny jest w wersji z wełną z długim jak i krótkim włosiem. Nasza wysokiej klasy markowa wełna jagnięca jest w 100% bez chromu, posiada również Certyfikat OEKO TEX. Wygodny w czyszczeniu, można prać w pralce na programie wełna w specjalnym płynie do wełny w 30 C.


Długość: 95 cm, 45 cm


Ciepły śpiworek z polaru do gondoli i fotelika samochodowego skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. Wykonany z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu, zapewnia odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Pasuje do wszystkich modeli fotelików samochodowych i do gondoli wszystkich modeli wózków dla dzieci. Antypoślizgowy materiał z tyłu zapobiega ześlizgnięciu się śpiworka z siedzenia. Zapięcie z przodu oraz kołnierz śpiworka zapinany na dwa guziki umożliwia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka ze śpiworka. U góry znajduje się ściągacz ze sznurka. Kształt śpiworka pozwala dziecku na swobodny ruch nóżkami. Wygodny w czyszczeniu, można prać w pralce w temperaturze 40 ° C

Długość: 72 cm, szerokość: 40 cm

Śpiworek Arctic Flexi śpiworek do wózka, skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. Wyłożony jest miękkim polarem wewnątrz, z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego materiału, zapewnia odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Z tyłu śpiworka znajduje się wygodny i łatwy dostęp do mocowania pasów. Na środku znajduje się zamek błyskawiczny, który ułatwia włożenie do śpiworka dziecka. Na dole znajdują się również dwa zamki błyskawiczne, które umożliwiają pełne otwarcie śpiworka i użycie go jako maty do zabawy. Sznurek ściągający u góry sprawia, że dziecku będzie ciepło i przytulne. Kołnierz z czterema guzikami pozwala na dostosowanie do różnych warunków pogodowych i preferowanego stylu. Dostępny w różnych kolorach. Kształt śpiworka pozwala dziecku na swobodny ruch nóżkami. Wygodny w czyszczeniu, można prać w pralce w temperaturze 40 ° C.


Długość: 95 cm, 45 cm

 
Ergo śpiworek polarowy do wózka, skandynawskiej firmy B.O.Z.Z.  Posiada ergonomiczny kształt, który pasuje do wszystkich wózków, fotelików samochodowych i spacerówek. Śpiworek Ergo jest wyłożony miękkim polarem wewnątrz, z zewnętrzną warstwą wiatro-, wodo- i śniegoodpornego materiału, zapewnia odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni.  Śpiworek ma zamek błyskawiczny na środku przedniej części dla łatwiejszego dostępu oraz zamek błyskawiczny naokoło z boku, co pozwala na zdejmowanie przedniej części, a część dolna może być użyta jako wkład do wózka. Inteligentne otwory z tyłu - pięciopunktowy dostęp do mocowania pasów. Sznurek ściągający u góry sprawia, że dziecku będzie ciepło i przytulne. Cztery guziki z przodu śpiworka oprócz stylowego wyglądu umożliwiają otwarcie śpiworka, aby zapewnić dziecku więcej miejsca oraz pozwalają na dostosowanie do różnych warunków pogodowych i preferowanego stylu. Śpiworek polarowy Ergo jest kompatybilny ze wszystkimi modelami wózków i fotelików samochodowych, a także z ergonomicznymi spacerówkami. Gdy śpiworek jest używany w płaskiej pozycji ergonomiczny kształt jest nie jest widoczny.

Długość: 100 cm, 45 cm


Ergo śpiworek z wypełnieniem z kaczego puchu do wózka, skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. Posiada ergonomiczny kształt, który pasuje do wszystkich wózków, fotelików samochodowych i spacerówek. Śpiworek jest w przedniej części wypełniony kaczym puchem. Wyściółka wewnętrzna z miękkiej wełny. Zewnętrzna warstwa wiatro- i wodo- i śniegoodpornego  odporna sprawia, że dziecku jest ciepło i sucho. Śpiworek ma zamek błyskawiczny na środku przedniej części dla łatwiejszego dostępu oraz zamek błyskawiczny naokoło z boku, co pozwala na zdejmowanie przedniej części, a część dolna może być użyta jako wkład do wózka. Inteligentne otwory z tyłu - pięciopunktowy dostęp do mocowania pasów. Sznurek ściągający u góry sprawia, że dziecku będzie ciepło i przytulne. Cztery guziki z przodu śpiworka oprócz stylowego wyglądu umożliwiają otwarcie śpiworka, aby zapewnić dziecku więcej miejsca oraz pozwalają na dostosowanie do różnych warunków pogodowych i preferowanego stylu. Śpiworek Ergo jest kompatybilny ze wszystkimi modelami wózków i fotelików samochodowych, a także z ergonomicznymi spacerówkami.

Długość: 100 cm, 45 cm